Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne
POKL - Narodowa Strategia Spójności Europejski Fundusz Społeczny
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Dzierżoniowska Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna AWANS
Dzierżoniowska Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna AWANS - firma z Dzierżoniowa oferuje profesjonalne usługi spawalnicze i malarskie. W ofercie znajdują się także usługi księgowe, usługi komputerowe, internetowe, administrowanie systemów operacyjnych przez osobę wykwalifikowaną za niewielkie pieniądze, korepetycje z matematyki dla uczniów i studentów z Dzierżoniowa i okolic, organizowanie imprez sportowych dla szkół oraz promocja krzewienia kultury fizycznej wśród młodzieży, usługi dotyczace geologii poszukiwawczej (geoturystyka), badania geologiczne Karkonoszy, a także sprzedaż samochodów osobowych z USA po korzystnych cenach.


Spółdzielnia Socjalna Szklany Świat Bombki
Spółdzielnia Socjalna Szklany Świat Bombki - strona producenta z Krośnic k/Milicza (Dolina Baryczy) oferującego ozdoby choinkowe, szklane bombki, wyroby ze szkła wytwarzane ręcznie, tradycyjną metodą. Głównym celem spółdzielni jest pokazywanie zainteresowanym całego etapu produkcyjnego. Są to najnowsze trendy oraz nowe techniki zdobienia. Jedną z nich jest dekoupage, który wykorzystywany jest nie tylko do ozdób choinkowych, ale również przedmiotów ze szkła, drewna czy metalu. W tym także bombki z logo firmy. Firma zaprasza wycieczki szkolne oraz grupy zorganizowane na atrakcje turystyczne - zwiedzanie fabryki bombek przez cały rok. Biletem wstępu jest zakup bombki z imieniem.


Spółdzielnia Socjalna AUSTERIA KROKUS
Spółdzielnia Socjalna AUSTERIA KROKUS - malowniczo położone w Górach Sowich w miejscowości Rzeczka koło Walimia Gospodarstwo Agroturystyczne oferujące gościom wspaniały wypoczynek na łonie natury. Oprócz noclegów i wspaniałej kuchni, skorzystać można z wielu atrakcji (narty, kilig, zwiedzanie walimskich sztolni). Posiadamy pokoje gościnne, w których można spędzić wolny czas w miłej i sympatycznej atmosferze, razem ze swoimi pupilami (zwierzęta domowe). Prowadzimy salon wystawienniczy "Galeria" gdzie można obejrzeć oraz zakupić obrazy i inne prezentowane dzieła. Jeśli jesteś gdzieś w pobliżu Wałbrzycha, Walimia, Rzeczki to zapraszamy na wyśmienitą kawę.