Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne
POKL - Narodowa Strategia Spójności Europejski Fundusz Społeczny
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Jeleniogórska Spółdzielnia Socjalna JESTEŚMY
Jeleniogórska Spółdzielnia Socjalna JESTEŚMY - Jelenia Góra oferuje: telefony komórkowe dla osób starszych i niedowidzących, usługi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne, turnusy rehabilitacyjne, warsztaty terapii zajęciowej. Naszą działalność rozpoczynamy od świadczenia usług fizjoterapeutycznych w domu pacjenta i usługi te skierowane są do osób, które na skutek swojego stanu nie mogą skorzystać ze stacjonarnej rehabilitacji. Oprócz zabiegów fizjoterapii, zorganizujemy warsztaty terapii zajęciowej. Organizować będziemy turnusy rehabilitacyjne z wyjazdem do ośrodków wypoczynkowych na terenie kraju i za granicą.


Dzierżoniowska Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna AWANS
Dzierżoniowska Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna AWANS - firma z Dzierżoniowa oferuje profesjonalne usługi księgowe. W ofercie znajdują się także usługi komputerowe, internetowe, korepetycje z matematyki dla uczniów i studentów z Dzierżoniowa i okolic, spawanie elektryczne i gazowe, sprzedaż internetowa oraz administrowanie systemów operacyjnych przez osobę wykwalifikowaną za niewielkie pieniądze, organizowanie imprez sportowych oraz promocja krzewienia kultury fizycznej wśród młodzieży, usługi dotyczace geologii poszukiwawczej (geoturystyka), badania geologiczne Karkonoszy, a także sprzedaż samochodów osobowych z USA.


Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna BETA
Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna BETA - oferta spółdzielni - Świdnica w zakresie: poligrafia (plakaty, kserokopie, ulotki, materiały szkoleniowe), usługi księgowo-finansowe, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, pielęgnacja terenów zielonych, usługi remontowe i wykańczanie wnętrz, drobne usługi konserwatorskie, sprzątanie pomieszczeń biurowych. Pomysł na utworzenie Spółdzielni Socjalnej pojawił się w połowie 2008 roku. Grupa osób niepełnosprawnych postanowiła "wziąć swoje życie w swoje ręce". We wrześniu 2009 roku złożono wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego o zarejestrowanie spółdzielni, 9 października 2009 roku spółdzielnia została wpisana do rejestru KRS.


Spółdzielnia Socjalna 01
Spółdzielnia Socjalna 01 - Wałbrzych. Współpraca z nami ograniczy do minimum Państwa kontakty z US i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej. Spółdzielnia oferuje zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco podnoszą swoje umiejętności poprzez systematyczne szkolenia, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się prawa gospodarczego i podatkowego. W ofercie: obsługa księgowo-rachunkowa podmiotów gospodarczych, organizacja rachunkowości organizacji pozarządowych, rozliczenia PIT, odliczenia VAT, doradztwo księgowe, ewidencja księgowa i rozliczanie projektów unijnych, usługi rachunkowe dla klientów indywidualnych.